Кіровоградський театр ім. М. Кропивницького запрошує цього тижня на прем'єру

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1211

Цього тижня, 25 червня, Кіровоградський академічний музично-драматичний театр ім. М. Кропивницького закриє черговий театральний сезон. На закриття актори театру представлять прем'єру за твором Михайла Старицького "Циганка Аза".

Циган Василь та звичайна дівчина Галя закохалися. Від них відреклися й прокляли і їхні родини, і їхні громади. Зі щасливим життям у закоханих не склалося. Що щастя для одного – горе для іншого. Вона хоче домашнього затишку, він – волі та таборового життя. Драми у їхні стосунки додає циганка Аза - темпераментна красуня, закохана у Василя, який, коли його тепер вже дружина Галя вагітна, розуміє, що не може без неї жити.

«Циганка Аза» - нове народне шоу театру, де панують кохання, пристрасть, зрада, де зустрілись два світи: український і циганський, наша народна музика і обряди, жагучі циганські романси, пристрасні танці. Цікаве та нетрадиційне оформлення сцени, нетривіальні барвисті костюми, оригінальна музика, написана спеціально для цієї вистави, і як завжди прекрасна гра акторів нашого театру - усе це створює неповторне зачароване дійство.

Початок о 18.00.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...