Анонси

Кіно, майстер-клас і концерт у кіровоградській бібліотеці

. 1911

Анонс масових заходів Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує 29 червня – 4 липня 2015 року

1 липня о 15.00 кіноклуб «Екран» запрошує на перегляд фільму «Казки для дорослих: Рапунцель / Fairy Tales – Rapunzel», режисера - Кетрін Морсхед, Великобританія/ 2008, 57 хв.
Запрошуємо 1-2 липня на семінар "Активні Громадяни". Програма впроваджується Британською радою в співпраці з організаціями громадянського суспільства в різних куточках світу. Перша команда успішно пройшла навчання та вже сьогодні працює над написанням проектів. Якщо Ви активний громадянин у нашому місті і у вас є ідеї як змінити його на краще, тоді реєструйтеся та станьте учасником тренінгу. Результатом праці стануть проекти, кращі з яких будуть профінансовані Британською радою.Кількість місць обмежена!
тел. для довідок: 0956498790 – Оксана Федоренко.
Літня школа мистецтв для малих і дорослих запрошує на цікаві заняття з образотворчого мистецтва. 29, 30 червня та 1 липня о 15.00 відбудеться майстер – клас «Чарівні візерунки: мистецтво витинанки». Витинанка – вид народного давньослов’янського декоративного мистецтва, що має багаті традиції. Це сюжетні та орнаментальні композиції у площині, ажурно або силуетно витяті ножицями та вирізані ножем з білого й кольорового паперу, дерева, рослинних заготовок. Ми познайомимо Вас з цим видом мистецтва, навчимо робити витинанки з паперу. Таке вміння можна використовувати для приготування орнаменту для одягу та інтер’єру, чи виготовлення серветок для декупажу. Крім того, Ви отримаєте чудовий подарунок чи декорацію для дому, зроблену власноруч. Попередній запис за тел.(095) 38 89 856 (Тетяна).
3 липня о 17 .00 відділ мистецтв ОУНБ ім. Д.Чижевського спільно з музеєм музичної культури ім. К.Шимановського запрошують на концерт «Пісні батьківщини Кароля Шимановського» у виконанні фольклорного ансамблю «Млиночок». Метою ансамблю "Млиночок" на чолі зі Світланою Концедаловою є виконання українських пісень у традиційній фольклорній манері. Учасники гурту бували в фольклорних експедиціях, вчилися співати у народних виконавців. Дякуючи записам кіровоградських фольклористів Наталі та Олександра Терещенків, вони підготували програму на основі пісень села Тимошівки – батьківщини композитора Кароля Шимановського. Цю програму невдовзі почують відвідувачі XXXVIII фестивалю «Дні музики Кароля Шимановського» в Закопаному (Польща).

Щодня, крім неділі, з 10.00 до 19.00, у відділі документів іноземними мовами (ІІ поверх) всі бажаючі можуть пограти в Kinect (безконтактна сенсорна гра). Щоб активізувати сенсор, не потрібно ніяких дротів і підключень, лише змахни рукою і грай. Поспіши до бібліотеки! Послуга коштує 3 грн. 50 коп. за 15 хв.
Нагадуємо, що Літній читальний зал „Бібліотека під зеленими вітрилами” працюватиме в суботу, 4 липня, з 14:00 до 18:00. Запрошуємо в міський парк культури і відпочинку «Ковалівський». Всі послуги надаються безкоштовно. Бажаєш бути обізнаним, успішним, і в той же час активно й цікаво проводити дозвілля, – приєднуйся!


ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ — ВІЛЬНИЙ
Деталі в розділі “Що нового” http://library.kr.ua

Поширюйте

Коментуйте


Реклама