Анонси

Кіровоград: бібліотека ім. А, Гайдара запрошує на заходи цього тижня

. 1608

Анонс масових заходів обласної бібліотеки для дітей ім. А.П.Гайдара з 30 червня по 5 липня 2015 року.

Протягом тижня у відділі підліткового читання та інформаційно- консультативних послуг користувачам діятиме книжкова виставка «Оберіг нашої державності», приурочена до Дня Конституції України. На виставці буде представлена література, яка сприятиме вихованню в підростаючого покоління почуття патріотизму та національної гідності.

30 червня о 11 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться перегляд електронної презентації: «Гутенберг і книгодрукування»

1 липня о 10 годині у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам відбудеться заняття-гра «Бібліотечний лабіринт».

З 2 липня у відділі підліткового читання та інформаційно- консультативних послуг користувачам діятиме книжкова виставка «Творець історії і літописець», приурочена до 150-ти річчя з дня народження М.Грушевського.

2 липня об 11 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів буде проведено ілюстративний диліжанс «Чудернацькі споруди світу».

5 липня о 12 годині працівники відділу дитячого та сімейного читання запрошують Вас взяти участь у ерудит-конкурсі «Чарівний світ казок» та презентації буктрейлерів з циклу «Країна книжкових фантазій», у рамках майданчика вихідного дня «Літній промінчик на книжкових полицях».

В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi.
Щонеділі у відділі дитячого та сімейного читання з 12 до 15 години для Вас працює сімейний ігровий майданчик «Майстерня дружби та позитивного настрою».

Поширюйте

Коментуйте


Реклама