У Кіровограді стартував всеукраїнський конкурс дитячих малюнків

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 3147

Кіровоградська галерея "Єлисаветград" організовує  всеукраїнський конкурс дитячих малюнків «Щаслива дитина — квітуча Україна».

 

Мета конкурсу - пошук та підтримка талановитих дітей, естетичне і морально-етичне виховання. Заохочення дітей до заняття художньою творчістю.

Вимоги до конкурсних робіт

  • Малюнки повинні бути виконані без допомоги батьків та педагогів. На титульній стороні малюнку, в правому нижньому кутку необхідно вказати: ПІБ автора, вік, населений пункт, назву малюнка. Зі зворотньої сторони роботи розбірливо вказати контактний телефон і ПІБ одного з батьків.
  •  Малюнки можуть бути виконані на будь-якому матеріалі (ватман, картон, полотно і т.д.) і в будь-якій техніці (олія, акрил, акварель, туш, олівці, фломастери, гуаш, пастель, колаж і т.д.).
  • Формат конкурсних робіт не повинен перевищувати 30х40 см.
  • Тема і жанр малюнків не обмежуються, виключаються лише теми насилля та війни.

Роботи надсилаються рекомендованим відправленням на адресу галереї «Єлисаветград» (вул. Пашутинська, 36. кв. 2, м. Кіровоград, 25006). Роботу за адресою організатора може передати особисто учасник конкурсу або його представник.  Роботи приймаються з 1 вересня до 30 жовтня 2015 року включно. До участі в конкурсі запрошуються школярі України. Від одного учасника приймається одна робота.

Роботи оцінюватимуть професійні художники, кожен з яких відзначить власного фаворита і подарує йому свою роботу.

Після підбиття підсумків обласного конкурсу дитячих малюнків в галерея «Єлисаветград» організує виставку переможців та кращих робіт учасників. 

Офіційним сайтом конкурсу є сайт галереї «Єлисаветград». Офіційною також є спеціальна сторінка в соціальній мережі Facebook.

Контактні телефони організаторів
050 207 27 00
099 490 40 70

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...