Кіровоградці можуть взяти участь у літературній мандрівці Львовом

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 733

25-26 липня 2015 року у Львові відбудеться мандрівка «Їздець у Львові». Мандрівка розрахована на учасників із різних міст.

У програму літературної мандрівки «Їздець у Львові» входить:

- Екскурсія до книгарні Видавництва Старого Лева та зустріч із поеткою та головною редакторкою ВСЛ Мар’яною Савкою;
- Літературна прогулянка з істориком Тарасом Гакавчиним;
- Відвідини першої львівської Медіатеки та зустріч із робочою групою, що працює над висуненням Львова на здобуття статусу міста літератури ЮНЕСКО;
- Зустріч із менеджерами культурного проекту «URBAN бібліотека»;
- Зустріч на каву з письменницею Вікторією Амеліною;
- Літературна екскурсія до Музея-меморіала жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького»;
- Зустріч з істориком і архівістом Василем Кметем та відвідини головного книгосховища Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка. Обіцяємо – в цій бібліотеці вам захочеться жити.

Крім того, у Львові триває проект «Місяць авторських читань», тож усі охочі зможуть відвідати зустрічі з польським письменником Міколаєм Лозінським, чеською авторкою Терезою Боучковою та українськими авторами Артемом Чапаєм і Мариною Гримич.

Вартість дводенної мандрівки «Їздець у Львові» становить 700 гривень. У цю суму входить поселення в хостелі, сніданок та повна екскурсійна програма. У вартість мандрівки не входить проїзд до Львова та назад.

Для львів'ян є можливість долучення до окремих заходів програми - деталі за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Старт подорожі відбудеться у Львові, учасники купують квитки самостійно.

Для участі у літературній мандрівці «Їздець у Львові» просимо вас зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/16h-Ro97RpuqkitlH1xRkfr66HQ09QOKTnHAd18Fp6X4/viewform

Реєстрація триває до 23 липня 2015 року включно.

Деталі програми доступні за посиланням

Якщо у вас є питання, пишіть на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...