В Олександрії пройде психологічний тренінг для учасників АТО

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 990

Районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді продовжує серію психологічних тренінгів з учасниками  АТО та їх родинами. Найближчий відбудеться в Олександрії 10 липня, повідомляє "Моя Олександрія".

Під час тренінгу учасники антитерористичної операції матимуть можливість зустрітись із бойовими товаришами, отримати різного роду підтримку, покращити самопочуття, дізнатись про прийоми уникнення стресів, а також обмінятись досвідом з іншими учасниками. 

До участі запрошують учасники АТО Олександрійського району та міста. Початок о 10:00 за адресою: Олександрія, вулиця Першотравнева, 5, двоповерхова будівля біля стадіону "Ніка" та міського палацу культури.

Захід організовується за підтримки Олександрійської РДА, громадської організації "Учасники АТО Олександрійщини", Координаційного центру волонтерів та Олександрійського військкомату.

Нагадаємо, перший семінар відбувся 12 червня, якому взяли участь  батьки та родичі військових. , а зараз - безпосередньо демобілізовані учасники бойових дій, повідомила директор центру Ірина Чемерис.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...