Цієї суботи в Кіровограді в'язатимуть маскувальні сітки та кікімори для військових на передовій

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 966

Об'єднання українок "Яворина" та благодійний фонд "Ветерани українсько-московської війни" запрошують всіх небайдужих кіровоградців долучитися найближчої суботи до важливої справи.

11 липня 2015 року, з 12:00 до 15:00 у Ковалівському парку міста Кіровограда волонтери запрошують допомогти  плести маскувальну сітку для добровольчого батальйону "Карпатська Січ", який наразі утримує передові позиції. Планується також виготовити маскувальний одяг "кікімора" для снайперів "Карпатської Січі".

Потреба у маскувальних засобах є постійною, адже під час бойових дій обстріли наших фортифікаційних споруд на позиціях є безперервними, і на жаль, ці обстріли знищують та руйнують раніше виготовлені маскувальні сітки.

Під час проведення заходу, волонтери розкажуть про діяльність кіровоградських осередків об'єднання українок "Яворина" та благодійного фонду "Ветерани українсько-московської війни" у справі волонтерської діяльності в допомозі воякам "Карпатської Січі".

Захід обіцяють наповнити українською піснею та поезією патріотичного змісту, аби процес виготовлення маскувальної сітки став цікавим та змістовним.

Докладніше дізнавайтесь інформацію у Фейсбуці.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...