В Олександрії в нічне небо запустять тисячу ліхтариків

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1891

У середу, 22 липня, в олександрійському парку імені Тараса Шевченка в Олександрії мешканці та гості міста зможуть стати учасниками яскравого шоу. О 21:00 тут планується одночасний запуск небесних ліхтариків. За словами організаторів, вони розраховують запустити в нічне небо 1000 ліхтариків, повідомляє "Моя Олександрія".

"Ми пропонуємо Вам брати всіх своїх друзів, рідних і близьких і прийти в цю середу на пляж біля парку Шахтаря, щоб взяти участь у чарівному святі! Місце зустрічі: пляж біля парку Шахтаря. Час збору 20:00. Час запуску 21:00", - повідомляють організатори.

Детальну інформацію про захід можна подивитися на сторіночці акції ВКонтакте.

За словами організаторів, дата акції вибрана з урахуванням прогнозу погоди. На цей день не очікується опадів та сильного вітру. "А більше ні до чого прив'язки немає; свято, його можна подарувати собі в будь-який день".

Продаж ліхтариків буде здійснюватися безпосередньо на пляжі за ціною 25 і 30 гривень. Приходити зі своїми виробами не забороняється, хоча організатори не приховують, що хочуть відбити витрати на організацію шоу.

G

Сподобалася стаття?

Реклама