Кіровоград: програма культурного відпочинку у дитячій бібліотеці на цей тиждень

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 912

Анонс масових заходів обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка з 20 по 26 липня 2015 року.

21 липня о 12 годині працівники відділу естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів запрошують усіх бажаючих до казкового круїзу «Мультляндія запрошує на гостини»

22 липня о 10.30 завітайте у відділ підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам на розважальну програму «ВусоЛапоХвіст».

22 липня об 11.00 у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам відбудеться гра-мікрофон «Що ти знаєш про Тараса Шевченка?».

22 липня о 15 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів пройдуть урочистості з нагоди перейменування обласної бібліотеки для дітей ім. А.П.Гайдара та присвоєння закладу імені Т.Г.Шевченка.

23 липня об 11 годині працівники відділу естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів запрошують усіх бажаючих на літній кінозал «МУЛЬТИ - ПУЛЬТИ».

23 липня о 10.30 у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться інтерактивне голосне читання казки «Білинка та Рожинка» з циклу заходів міні-проекту для дошкільнят «В гостях у казки».

23 липня о 10.30 відділ підліткового читання та інформаційно - консультативних послуг користувачам запрошує відвідати заняття-гру «Бібліотечний лабіринт».

24 липня о 12 годині у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться навчання для користувачів з циклу «Діти та Інтернет: Безпека не гарантована» на тему: «Як захистити себе в соціальних мережах».

26 липня о 12 годині працівники відділу дитячого та сімейного читання запрошують всіх бажаючих взяти участь у ерудит-конкурсі «Чарівний світ казок» та презентації буктрейлерів з циклу «Країна книжкових фантазій», у рамках майданчика вихідного дня «Літній промінчик на книжкових полицях».

Під час літніх канікул відділ підліткового читання та інформаційно- консультативних послуг користувачам пропонує юним читачам познайомитесь з різноманітними літературними новинками, представленими на книжковій виставці «Велика читацька пригода» та переглянути журнальну карусель періодичних видань.

В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi.

Щонеділі у відділі дитячого та сімейного читання з 12 до 15 години для Вас працює сімейний ігровий майданчик «Майстерня дружби та позитивного настрою».

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...