У Кіровограді презентують виставку митців зі Львова

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 783


Виставка презентує твори студентів та викладачів Львівської національної академії мистецтв, які у 2014 році організувалися у Молодіжну художню спілку «Alla Prima». Учасники творчого об»єднання недаремно обрали символічну назву (з італ. a la prima - «в один присід» - різновид техніки олійного живопису, який закріпився з появою імпресіоністів, що дозволяє виконати картину за один сеанс), адже активно займаються влаштуванням пленерів та виставок, проведенням майстер-класів з образотворчого мистецтва для дітей та дорослих, беруть участь у різноманітних мистецьких акціях, що відбуваються у Львові, як наприклад: «Благодійний мистецький аукціон творів митців Донбасу та Львова» в Національному музеї імені Андрея Шептицького (24 травня 2015р.) та «Виставка-аукціон (тихий) «До Перемоги разом!» в Музеї етнографії та художнього промислу (19 червня 2015р.), в березні цього року з успіхом презентували виставку ікон «Богоявлення» в Українському католицькому університеті.
Ініціатором створення нинішньої виставки в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна є один з керівників Молодіжної художньої спілки «Alla Prima» кіровоградець Вадим Канащук, який неодноразово експонував свої персональні виставки в своєму рідному місті – відділі мистецтв обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського (2013р.) та обласному художньому музеї (2014р.).
Експозицію виставки складають 30 живописних та графічних творів, авторами яких є студенти Вадим Канащук, Анна Савка, Назарій Муравський, Глафіра Щербак та Юлія Степанок, а також викладач Галина Хоружна.
Пейзажі та натюрморти, сакральний живопис традиційний і виконаний в техніці розпису на склі, оригінальні графічні композиції філософського спрямування й абстраговані в фарбах думки про сучасність – все, що є надбанням окремих індивідуальностей в експозиції об’єднується емоційністю виразу художньої форми, співпереживання з життям, невгамовними пошуками свого особистого шляху в мистецтві.

 
Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...