У Кіровограді вперше відбудеться свято колісниць

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1344

14 серпня у Кіровограді відбудеться перше щорічне і ведичне свято колісниць Ратха-Ятра! Ратха-ядра - традиційне, древнє ведичне свято. Основний фестиваль щорічно проводиться з величезним розмахом в середині або наприкінці літа в Індії (Джаганнатха Пурі), біля стародавнього храму Господа Крішни, який є одним з найважливіших місць паломництва.

 

Починаючи з 1960-х років, завдяки А.Ч. Бхактиведанта Свамі Шріли Прабгупади, який приніс вічне послання духовного знання в країни заходу. Це свято миру, гармонії, любові, єдності, духовного знання, внутрішньої чистоти, радості, любові до Бога і всіх живих істот проводиться вайшнавами по всьому світу. Якщо говорити про його внутрішню складову, його суть - то це справжнє духовне свято, що символізує повернення Бога в серці.

Традиційно свято супроводжується піснями, танцями і частуванням солодощами. Воно є прекрасною можливістю відчути смак радості, єдності й гармонії, подарує гарний настрій і потужний заряд чистої позитивної енергії - без алкоголю і всяких інших штучних речей, що вигідно відрізняє його від багатьох інших сучасних свят. Як повідомили "Гречці" "Общество Сознания Кришны в Кировограде", свято проходитиме з 19:00 до 22:00 на Площі Героїв Майдану. Вхід вільний!

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...