Анонс обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка з 10 по 16 серпня

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 663

 

Анонс масових заходів Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка з 10 по 16 серпня 2015 року.

10 серпня о 12 годині у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться навчання для користувачів з циклу «Діти та Інтернет: Безпека не гарантована» на тему: «Особливості спілкування в соціальних мережах»
11серпня о 11.30 у відділі підліткового читання проводитиметься інтелектуальний спринт «Корисні канікули», де кожен читач зможе отримати багато порад , де і як краще провести літні канікули, а також взяти участь у цікавих конкурсах та перевірити свою ерудицію.
11 серпня о 10 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться перегляд електронної презентації «Не шкодуй чарівних слів, а роби добро усім»
12 серпня о 10 годині 30 хвилин бібліотечний клуб любителів мистецтва оригамі «Робимо світ об’ємним» запрошує всіх бажаючих завітати до відділу дитячого та сімейного читання на креатив-майстерку «Корабель»».
13 серпня о 10 годині 30 хвилин у відділі дитячого та сімейного читання віртуальний бібліотечний медіаурок «Від рукопису до книги».
14 серпня у відділі підліткового читання діятиме книжкова виставка «Свято Маковія». На виставці буде представлена література про звичаї та обряди, пов’язані з цим чудовим літнім святом.
16 серпня о 12 годині працівники відділу дитячого та сімейного читання запрошують Вас взяти участь у ерудит-конкурсі «Чарівний світ казок» та презентації буктрейлерів з циклу «Країна книжкових фантазій», у рамках майданчика вихідного дня «Літній промінчик на книжкових полицях».
Під час літніх канікул відділ підліткового читання та інформаційно- консультативних послуг користувачам пропонує юним читачам познайомитесь з різноманітними літературними новинками, представленими на книжковій виставці «Велика читацька пригода» та переглянути журнальну карусель періодичних видань.
В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi.
Щонеділі у відділі дитячого та сімейного читання з 12 до 15 години для Вас працює сімейний ігровий майданчик «Майстерня дружби та позитивного настрою».

 
Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...