Бібліотека у Кіровограді підготувала заходи для дітей до Дня незалежності України

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1736

Анонс масових заходів обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка з 17 по 23 серпня 2015 року.

18 серпня о 10.30 у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться інтерактивне голосне читання казки «Пес та вовк» з циклу заходів міні-проекту для дошкільнят «В гостях у казки».

До Дня Незалежності України:

17 серпня о 10 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться засідання творчої майстерні «Талановиті пальчики»: майстер - клас «Барвиста Україна» (торцювання)

20 серпня об 11 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться бесіда відео - перегляд «Державні символи України»

20 серпня запрошуємо у відділ підліткового читання відвідати книжкову виставку «Україна - свята моя земля» та взяти участь у бліц-інтерв’ю «Я пізнаю Україну».

20 серпня об 11 годині відділ дитячого та сімейного читання запрошує всіх бажаючих здійснити медіа – подорож «Найцікавіші міста України».

23 серпня бібліотечна міні – школа «Вулик» запрошує всіх бажаючих до відділу дитячого та сімейного читання.
- о 12 годині на віртуальний урок «Читаємо по складах»;
- о 12 годині 30 хвилин на креатин – майстерку « Ера Чудозаврів»

Під час літніх канікул відділ підліткового читання та інформаційно- консультативних послуг користувачам пропонує юним читачам познайомитесь з різноманітними літературними новинками, представленими на книжковій виставці «Велика читацька пригода» та переглянути журнальну карусель періодичних видань.

В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi.

Щонеділі у відділі дитячого та сімейного читання з 12 до 15 години для Вас працює сімейний ігровий майданчик «Майстерня дружби та позитивного настрою».

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...