У Світловодську відбудеться зустріч з організатором Врадіївського повстання

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 811

19 серпня 2015 року о 9.00 в міській бібліотеці Світловодська на Кіровоградщині відбудеться другий етап круглого столу керівника Світловодської міської організації ВО «Свобода» Руслана Степури з представниками політичних і громадських рухів Світловодщини. Цього разу учасники круглого столу зустрінуться з організатором Врадіївського повстання та Врадіївської ходи 2013 року Василем Любарцем, який відгукнувся на запрошення Руслана Степури приєднатися до обговорення злагодженої діяльності патріотів Світловодщини. Основне завдання, яке ставлять перед собою учасники круглого столу – це об’єднання патріотичних рухів району задля створення єдиного фронту опору антиукраїнським силам напередодні виборів до місцевих рад у жовтні 2015 року.

Ініціатор заходу наголошує, що тісна співпраця і взаємна злагодженість небайдужих жителів міста Світловодськ можуть стати єдиним шляхом, який приведе до повної нейтралізації «п’ятої колони» та сателітів, які лишилися на уламках режиму Януковича і діють звичними для себе методами. На порядку денному – обговорення плану дій патріотів Світловодщини з метою недопущення до влади послідовників комуністичної партії та партії регіонів.
Нагадаємо, що перший етап круглого столу відбувся в Світловодську 3 серпня 2015 року за участі активістів Цивільного корпусу «Азов», членів ТОВ «Просвіта», а також переселенців з Донеччини.

.Прес-служба Кіровоградської обласної організації ВО «Свобода»

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...