У Кіровограді пройде патріотична акція "Діти за мир"

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 890

З нагоди відзначення в області Дня незалежності України управління молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації організовує масштабну акцію «Діти за мир в Україні». Обласна акція «Діти за мир в Україні» відбудеться 21 серпня 2015 року на площі Героїв Майдану м. Кіровограда.

Початок о 10:00 годині.

Метою заходу є консолідація українського суспільства навколо ідеї захисту та зміцнення державності, утвердження у громадян почуття патріотизму та гордості за свою Вітчизну, а також можливість якісного дозвілля у дітей та молоді.

Всі бажаючі матимуть можливість переглянути цікаві виставки. Програмою також передбачено виступи талановитих дітей. Упродовж всього заходу на Вас чекатимуть майстер-класи з боді-арту, бісероплетіння та безліч найрізноманітніших локацій.

Кожен учасник акції зможе залишити слова підтримки українським військовослужбовцям, які сьогодні знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції, відстоюючи суверенітет та територіальну цілісність держави у боротьбі із зовнішньою агресією.

На завершення планується провести яскравий патріотичний флеш-моб з використанням української символіки.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...