Кіровоград: до Дня незалежності бібліотека підготувала пізнавальну програму для дітей

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1164

Наближається 24-а річниця Незалежності України, до якої обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка підготувала для користувачів ряд заходів патріотичного спрямування.

Так, 20 серпня об 11.15 у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться бесіда відео-перегляд «Державні символи України», під час якої діти більше дізнаються про історію створення та утвердження державної символіки, а на кінець заходу зможуть взяти участь у майстер – класі по виготовленню патріотичної листівки у техніці торцювання «Барвиста Україна».

20 серпня о 10.30 відділ дитячого та сімейного читання проведе для найменших читачів медіа-подорож «Найцікавіші міста України». Під час заходу діти разом з бібліотекарем здійснять віртуальну екскурсію у різні куточки України та дізнаються наскільки дивовижною є наша держава. У кожній області є місця, які вражають, захоплюють, причаровують і назавжди залишаються у пам’яті людей, які там побували. Юні читачі матимуть можливість переглянути літературу, представлену на книжковій викладці «Дивовижна Україна».

Відділ підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам запрошує усіх охочих детальніше познайомитися з літературою про Україну, рідний край, державні та народні символи, представленою на книжковій виставці «Україна - свята моя земля». Протягом тижня у даному відділі відбудеться презентація книг «Українцям про Україну» та бліц-інтерв’ю «Я пізнаю Україну». Також протягом місяця, в рамках проекту «Мала галерея обласного художнього музею», кожен бажаючий може переглянути творчу експозицію до Дня Незалежності «Мій край», на якій представлені роботи студентів факультету дизайну Кіровоградського інституту та Кіровоградського коледжу «Університет сучасних знань».

Детальніше з програмою заходів можна познайомитися на бібліотечному веб-сайті (http://www.librarychl.kr.ua), де також у розділі «Благословен мій край Кіровоградський» до Дня Незалежності буде представлено новий віртуальний бібліонотатник «Володимир Винниченко: прозаїк, драматург, громадський діяч і художник».

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...