Творчість Петра Тодоровського вшанують у Кіровограді

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 832

26 серпня об 11.00 у відділі мистецтв ОУНБ ім.Д.Чижевського відбудеться ювілейне зібрання, присвячене 90-річчю від дня народження нашого видатного земляка, кінодіяча Петра Юхи́мовича Тодоровського.
Яскрава, талановита, неймовірно приваблива людина. Він - представник цілої епохи. Напевно, останній з того блискучого покоління радянського кіно у період його розквіту.
Степова Україна (м. Бобринець) сформувала той поетичний світогляд митця, який заворожував та захоплював тисячі шанувальників його кінотворчості.
На заході буде представлено авторську презентацію Л.Гайди «Петро Тодоровський у Музеї кіно Одеської кіностудії», проект «Місця, пов’язані з життям і діяльністю Петра Тодоровського у Бобринці», який представить директор Бобринецького районного краєзнавчого музею ім.М.Смоленчука Р. Кучугура. Доповненням до презентації стане виставка видань та документальних матеріалів Бобринецького районного краєзнавчого музею ім.М.Смоленчука, а також повідомлення завідуючої відділом мистецтв С .Ушакової «Діяльність бібліотек у процесі популяризації творчості Петра Тодоровського». У підсумку планується обговорення теми «Потенціал української історичної біографістики в культурологічно-освітній простір краю».
До участі запрошуються мешканці нашого краю – творчі люди, які створюють і реалізують оригінальні проекти, розробляють новітні напрямки розвитку культурологічного середовища, одночасно сприяють навчанню і вихованню молоді, реалізації потенціалу нової генерації дослідників та усі бажаючі, кому небайдужа історія рідного краю.
Контакти:
Ушакова Світлана Анатоліївна (т.0996553309, завідуюча відділом мистецтв) ,
Гайда Лариса Анатоліївна, методист комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» (т.0669446253, 0677422934, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

 
Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...