Анонс Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка з 14 по 20 вересня

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 749

Анонс масових заходів обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка з 14 по 20 вересня 2015 року.

14 вересня о 14 годині до Дня українського кіно у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться перегляд електронної презентації арт-мультивізіон «Новинки анімаційного кіно».
14 вересня о 10 годині 30 хвилин бібліотечний клуб любителів мистецтва оригамі «Робимо світ об’ємним» запрошує наймолодших користувачів завітати до відділу дитячого та сімейного читання на кретив-майстерку «Метелик».
Фахівці відділу дитячого та сімейного читання запрошують 15 вересня о 14 годині на краєзнавчу мандрівку «Заповідні куточки нашого краю» та 16 вересня о 14 годині на просвітницьку годину «Місто, в якому ми живемо».
15 вересня о 14 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться перегляд електронної презентації «Обереги любові і доброти» із циклу заходів «Народознавча світлиця».
16 вересня о 13:30 у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться презентація серії книг Дитяча Картинна Галерея «Ніжність у країні краси».
16 вересня о 14 годині у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться презентація бук трейлеру на книгу Ірен Роздобудько «Пригоди на острові Клаварен» видавництва Грані-Т.
16 вересня о 14 годині у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття з циклу «Комп’ютер та Інтернет з нуля» на тему: «Особливості клавіатури».
17 вересня о 13:30 у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів до Дня міста відбудеться мистецька година «Барви рідного краю».
17 вересня о 14 годині у відділі дитячого та сімейного читання буде проводитися урок спілкування «Правила поведінки в школі» з циклу заходів «Гарні манери для малюків». На Вас чекає: мультимедійна презентація, виставка літератури «Гарні манери для малюків», цікаві вікторини, захоплюючі ігри.
20 вересня об 11 годині фахівці відділу дитячого та сімейного читання запрошує всіх бажаючих відвідати свято «Мій тато - мій герой», присвячене Дню Батька.
В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi.
Щонеділі у відділі дитячого та сімейного читання з 12 до 15 години для Вас працює сімейний ігровий майданчик «Майстерня дружби та позитивного настрою».

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...