Кіровоградців запрошують на З’їзд малого та середнього бізнесу

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1028

21 вересня у Києві відбудеться З’їзд малого та середнього бізнесу.

Для визначення та заявлення позиції малого та середнього бізнесу щодо ситуації, що склалася в економіці України, 04 вересня 2015 року Продан Оксана Петрівна (Всеукраїнське об’єднання малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»), Биковець В’ячеслав Михайлович (Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України), Кожевіна Наталія Дмитрівна (Всеукраїнська профспілка працівників малого та середнього бізнесу «Єднання») досягли домовленості про проведення чергового Всеукраїнського З’їзду малого та середнього бізнесу 21 вересня 2015 року в приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 2. З’їзд проводиться за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку "Лідерство в економічному врядуванні".
На порядок денний З’їзду виносяться питання:
1. Що необхідно бізнесу в чергових змінах Податкового кодексу України.
2. Як виконується мораторій на перевірки малого бізнесу в усіх регіонах України?
3. Підприємці за реалізацію Акту з питань малого бізнесу для Європи (The Small Business Act for Europe) в Україні!
До доповіді з зазначених питань будуть запрошені О. Макеєва (заступник Міністра фінансів України), К. Ляпіна (Голова Державної регуляторної служби України), Ю. Клименко (заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України).
Під час роботи З’їзду планується створення постійно діючих тематичних платформ, робота яких розпочнеться після пленарного засідання З’їзду.
З повагою,
Оксана Продан
В’ячеслав Биковець
Наталія Кожевіна

Для участі в роботі З’їзду необхідна попередня реєстрація за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 18:00 години 16 вересня 2015 року.
Усім зареєстрованим буде надіслано офіційне запрошення.
Кіровоградський осередок всеукраїнського об’єднання підприємців малого та середнього бізнесу "Фортеця"
Телефони для довідок: (066) 014-57-66, (067) 982-78-73 (050) 628-91-29
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Виїзд учасників з’їзду з Кіровограда 21.09.2015 від площі Богдана Хмельницького о 5год00хв. Вартість проїзду – 200грн в обидва боки за одного учасника.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...