Школярів і студентів Кіровограда знайомлять з професіями щасливої людини

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1128

У Кіровограді стартувала серія тренінгів проекту "Професії щасливої людини". Мета проекту - профорієнтація школярів середнього та старшого віку, допомога у визначенні шляху для самореалізації через майстер-класи, тренінги, спілкування із професіоналами та екскурсії. Тренінги проходять безкоштовно завдяки грантовій підтримці Британської Ради в Україні. Найближчий майстер-клас відбудеться вже цього тижня.

 

Авторами проекту "Професії щасливої людини" є журналісти і ведучі програми «Ранкова Кава» на каналі «Кіровоград», зокрема Ірина Іванова. У проекті можуть брати участь школярі і студенти.

Наразі вже відбулось два майстер-класи, які провели кіровоградський блогер-кулінар Галина Артеменко та ведучий КОДТРК Павло Іванов, який розповів про професію сценариста. Наступний тренінг проведе журналіст Ігор Токар 24 вересня, у четвер, о 15:00 за адресою: вул. Тімірязєва, 76. Усього в рамках проекту заплановано 12 тренінгів.

Побачити як проходили тренінги можна на сторінці Ірини Іванової уФейсбуці.

Нагадаємо, за підтримки Британської Ради в Україні у Кіровограді реалізовується чотири проекти. Детальніше про них "Гречка" писала раніше.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...