У Кіровограді навчатимуть батьків контролювати витрати у школах

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1266

Для активних батьків та громадських активістів у Кіровограді 26-27 вересня буде проведено тренінг з моніторингу державних закупівель в сфері освіти. Ініціатором проведення тренінгу є благодійний фонд «Берегиня миру».

Батьки, які візьмуть участь у тренінгу, протягом найближчих півроку проводитимуть моніторинг державних закупівель у Кіровоградському міському управлінні освіти.

Кінцева мета цього проекту - зробити будь-які витрати у сфері освіти контрольованими, раціональними, виправданими, щоб кожна витрачена копійка дійсно служила дітям, а не забезпечувала чергову корупційну схему.

"Приємності перших тижнів навчання у школі обов’язково супроводжується інформацією про нові потреби класного і шкільного фондів. І так з року в рік. Держава( з наших податків) також активно долучається до фінансування ремонтів у школі, годування молодших школярів і пільговиків. Але в якій мірі і як саме – у Кіроовграді, наприклад, не зовсім зрозуміло. Чи не відбувається так, що ті гроші, які батьки здають, наприклад, на ремонт опалення, виділені з місцевого бюджету , тобто знову з наших кишень, але у вигляді податків, потім звітують, що роботи виконані – нема до чого причепитися, якби ми за це не заплатили двічі. Або, наприклад, харчування в шкільних їдальнях. Чому закупи продуктів на харчування дітей в школах відбувається за завищеними цінами, ціна на овочі більша в 3 рази від ринкової, чи виправдано це, зогляду на те що поставка овочів буде відбуватись не вся партія одразу, а частинами на протязі року, чи все ж таки хтось знову збагатиться на здоров’ї наших дітей, тому що неякісне харчування обов’язково відіб’ється на здоров’ї дитини. Тим часом в деяких містах України (м. Суми наприклад) закупівлі управління освіти вже давно стали не просто контрольованими батьками, там вони можуть навіть на них впливати", - пояснює необхідність проведення тренінгу для батьків керівник фонду "Берегиня миру" Юлія Шкурупій.

Подати свої заявки для відбору і стати експертом моніторингу закупівель Кіровоградського міського управління освіти та управління капітального будівництва, можна заповнивши гугл-форму не пізніше 18:00 24.09.2015 року.

Довідки за тел.: 099-745-98-58, 096-461-39-91

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...