На підтримку військових у Кіровограді відбудеться благодійний фестиваль і День яйця

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1595

26 вересня 2015 р. з 14.00 до 22.00 у Ковалівському парку проводитиметься благодійний фестиваль "Допоможи ДУК ПС!" по збору коштів на ремонт та запчастини для автомобілів роти Автоботів 5 ОБ ДУК ПС.

 

Для кіровоградців виступлять рок-гурти «Колір ночі», «Чорне сяйво», «Проти течії», «НАОМІ», автентичний фольк-гурт «Ексампейя», та багато інших.
Також у програмі фестивалю цікаві конкурси та виступи поетів.

У рамках фестивалю відбудеться унікальна, але вже традиційна акція - День яйця. Вперше в Кіровограді кидали яйцями 24 вересня 2005 року.

Присвячена подія річниці з того часу, як 24 вересня 2004 року в місті Івано-Франківську, в одного відомого "проффесора" (тоді - кандидата в президенти) поцілили "важким тупим предметом", від чого той знепритомнів і потрапив до лікарні… Згаданим предметом виявилось... яйце!

Саме ця подія спровокувала шквал народної творчості - анекдоти, карикатури, телесеріали, комп'ютерні ігри, пісні… Громадські рухи взяли на озброєння гасло "Яйце - то сила, що зека завалила! Виникла навіть торгова марка "Веселі яйця". Словом, ця подія запам'яталась на довго!

Сьогодні Януковича вже немає в Україні, однак безліч його колишніх соратників досі «заважають жити» українцям. Саме зовнішні та внутрішні вороги (сепаратисти, терористи, корупціонери тощо) і стануть мішенню цьогорічної акції, яка відбудеться в рамках Благодійного фестивалю "Допоможи ДУК ПС!"

Прес-служба Кіровоградського осередку «Правий сектор»

G

Сподобалася стаття?

мир тв