У День бібліотек кіровоградців запрошують на день відкритих дверей

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1168

30 вересня в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д. Чижевського – День відкритих дверей. Зазвичай, гостей заведено гостинно зустрічати. Тож кожен, хто прийде до Бібліотеки 30 вересня, з 10:00 до 19:00, може безкоштовно зареєструватися і отримати річний читацький квиток, або перереєструватися (якщо підійшов термін). Протягом дня відбудеться багато цікавих інтерактивних заходів, виставок, оглядових екскурсій-ознайомлень з відділами, з новітніми ресурсами та інформаційними послугами Бібліотеки та інші заходи.

Програма:
Об 11.30 в актовому залі бібліотеки відбудеться святковий концерт «Срібний голос флейти» Романа Ієвського
Після завершення концерту, з 13.00 до 16.00 просто неба, на прибудинковому майданчику бібліотеки працює виставка «Дорослі книги, які читають діти та дитячі книги, які читають дорослі», поруч з якою відбудеться акція «Мистецтво ЄднаЄ» - майстер - клас розпису на склі «Літературні персонажі». Тут же можна переглянути виставку та взяти участь у майстер-класі студії «Печворк» від Ірини Кудревич, подивитися на декоративний розпис в народному стилі (який продемонструє Наталія Янчукової).
- в холі першого поверху після опівдня можна долучитися до безкоштовного майстер-класу з виготовлення патріотичних сувенірів. Також наша обласна бібліотека є координатором всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна», і ми закликаємо усіх небайдужих приносити книги, які ми згодом передамо до бібліотек місцевий військових частин.
О 16.00 молодіжний дует «Grande Roze» (саксофон, гітара) подарує усім відвідувачам бібліотеки святковий міні-концерт.
Протягом дня пропонуємо ознайомитися з численними виставками нових надходжень (серед них особливою є виставка книг, які читачі створили власноруч «Німеччина моїми очима») та фотовиставкою «Миттєвості бібліотечного життя».

Сподобалася стаття?
загрузка...