Ярмарок вакансії та тренінги для жінок-переселенців проведуть у Кіровограді (ПРОГРАМА)

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1263

З 01 по 10 жовтня 2015 року на Кіровоградщині проходитиме Декада зайнятості внутрішньо переміщених осіб. У її рамках відбуватимуться різноманітні інформаційні, консультаційні, профорієнтаційні, тематичні, спеціалізовані, у т.ч. виїзні, інші заходи, спрямовані на сприяння у працевлаштуванні громадян, які перемістилися з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО.

У тому числі Кіровоградський прес-клуб реформ, за підтримки Посольства Республіки Польща в Україні та у співпраці із центрами зайнятості на Кіровоградщині, проведе низку заходів.

Зокрема, у вівторок 6-го жовтня в Обласному центрі зайнятості пройде круглий стіл із обговорення актуальних питань сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб. Одним із питань, яке передбачається розглянути, є сприяння зайнятості переселенців шляхом надання громадянам та роботодавцям компенсацій, передбачених статтею 24-1 Закону України “Про зайнятість населення” та постановою Кабінету Міністрів України від 08.09.2015 № 696 (набрала чинності 25.09.2015).

Початок круглого столу – о 14.00. Місце проведення – обласний центр зайнятості, інформаційно-консультаційний центр (м. Кіровоград, вул. Василини, 10, кім. 32). До участі у заході запрошуються представники громадських організацій (які опікуються питаннями зайнятості переселенців), обласних об’єднань організацій роботодавців та інших установ.

Далі, у середу 7-го жовтня у Кіровограді за адресою вул. Тімірязєва, 76 пройде перший із трьох тренінгів для жінок у рамках проекту «Бізнес-інкубатор для безробітних жінок». Запрошуються усі бажаючі (реєстрація – о 9.30, початок о 10.00, орієнтовне завершення – о 17.00).

У четвер, 8-го жовтня Кіровоградський прес-клуб та майстрині студії «Мир Креатива» проведуть виїзний тренінг у Новгородці – у місці компактного проживання внутрішньо переміщених осіб – тренінг за програмою «Бізнес-інкубатор для безробітних жінок» за сприяння Новгородківської районної державної адміністрації.

У суботу, 10-го жовтня у Кіровограді за адресою вул. Тімірязєва, 76 пройде один із трьох тренінгів для жінок у рамках проекту «Бізнес-інкубатор для безробітних жінок». Запрошуються усі бажаючі (реєстрація – о 9.30, початок о 10.00, орієнтовне завершення – о 17.00).

Завершальним акордом Декади стане Ярмарок вакансій для внутрішньо переміщених осіб – безробітних жінок, - який відбудеться у четвер 15-го жовтня у Кіровоградському міськрайонному Центрі зайнятості. Відвідавши ці та інші заходи, внутрішньо переміщені особи отримають актуальну інформацію, пов’язану із працевлаштуванням. Також вони зможуть підібрати підходящу роботу, у т.ч. тимчасову; отримати консультації фахівців служби зайнятості, зокрема з профорієнтації, юридичних та інших питань.

Детальніша інформація – за телефонами:
050-321-39-19 – Вікторія Талашкевич
066-172-27-97 – Олена Кваша

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...