У Кіровограді навчать батьків контролювати закупівлі управлінь освіти та капбудівництва

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 9342

10 жовтня кіровоградців запрошують взяти участь в тренінгу, на якому навчать моніторити та контролювати закупівлі управління освіти та управління капітального будівництва.

 "Чи не відбувається так, що ті гроші, які батьки здають, наприклад, на ремонт опалення, виділені одночасно і з місцевого бюджету, тобто знову таки з наших кишень, але у вигляді податків. Або, наприклад, харчування в шкільних їдальнях. Чому закупи продуктів на харчування дітей в школах відбувається за завищеними цінами, ціна на овочі більша в 3 рази від ринкової, чи виправдано це, з огляду на те що поставка овочів буде відбуватись не всією партією відразу, а частинами прогтягом року, чи все ж таки хтось знову збагатиться на здоров’ї наших дітей?" - ставлять запитання організатори тренінгу. І пропонують спочатку навчити моніторити державні закупівлі у сфері освіти, а потім допомогти це робити.

 Організатором заходу виступив благодійний фонд «Берегиня миру» за фінансової підтримки Європейської Комісії в Україні в рамках проекту "Українська регіональна платформа громадських ініціатив", що адмініструється ГО "Територія Успіху".

Зголоситися на одноденне навчання можна тут:
https://docs.google.com/forms/d/1Wti2pfKd_oQczS0Jv33BVi26DUGEueYt8q7nbQZODiE/viewform  

Тренінг відбудеться 10 жовтня з 11.00 за адресою: м. Кіровоград, вул. Єгорова, 40, каб 205. Довідки за телефоном: 099-745-98-58, 096-461-39-91

*Цей документ здійснений за фінансової підтримки Європейського Союзу.Зміст цього документу є одноособовою відповідальністю БО "БФ "Берегиня Миру" і за жодних обставин не може вважатись як такий що відображає позицію Європейського Союзу"

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...