Жителі гуртожитку пікетуватимуть Кіровський районний суд міста Кіровограда

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 2477

Жителі кіровоградського гуртожитку, що розташований за адресою проспект Університетський, 21 отримали позовні заяви від ПП "Вагран" (представником цієї фірми є колишній суддя Володимир Ярошенко). У них йдеться про те, що людей, які прожили в кімнатах гуртожитку по 26 років хочуть виселити на вулицю. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила Марина Ушакова – Дяченко. Перше слухання у справі відбудеться 12 жовтня о 15.20.

«Ми, мешканці цього будинку, пройдемо пішою ходою до суду з плакатами. Наша хода почнеться з проспекту Університецького 21 о 13.45, потім по ценральній вулиці йтимемо до Критого ринку,  повернемо на Андріївську і прямо вийдемо до суду, що по вул.Габдурахманова, 7», - повідомляє Ушакова – Дяченко.

За словами Марини, всі жителі гуртожитку свого часу отримали ордери на кімнати від підприємства, на якому працювали.

«Прийшов позов і моїй мамі. Вона є опікуном внука, який має статус "круглого сироти". Їм пропонують виїхати з кімнати в якій вони проживають, іншого житла в них немає», - зазначає жінка.

«Дуже просимо підтримати нас усіх небайдужих та тих, хто має вільний час. Давайте разом поборемо несправедливість і беззаконність і цей "безпредел"!!! Нам набридло зухвале знущання над людьми, які страждають від дій цієї особи! На жаль, влада нас не чує і тому ми вже 10 років живемо у рабстві! Влада не стоїть на захисті людей, які опинилися на межі виживання і один на один з цією проблемою...», - говорить Марина Ушакова – Дяченко.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...