Пам'яті двох видатних художників Кіровоградщини присвятять виставку

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 891

9 жовтня 2015 року у відділі Кіровоградського обласного художнього музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» відбудеться відкриття виставки художніх творів, присвяченої пам’яті видатних художників-земляків Івана Похитонова (1850-1923) та Петра Оссовського (1925-2015) «Малій Батьківщині присвячується…» за підсумками проведення пленерів у Добровеличківському, Новоукраїнському та Маловисківському районах.

 

У 2015 році обласним художнім музеєм відзначалися ювілеї з дня народження видатних художників, яких подарував світу наш край: 165 років з дня народження великого майстра мініатюрного живопису Івана Похитонова та 90 років з дня народження одного з родоначальників «суворого» стилю в мистецтві Петра Оссовського, який, нажаль, пішов з життя 1 серпня.

Тож, для того, щоб гідно вшанувати пам'ять цих видатних синів Кіровоградщини, у липні-серпні цього року група художників організувала творчі виїзди на ті місця нашого краю, де вони народилися. В акції прийняли участь Валерій Давидов, Володимир Волохов, Марія Ачкачова, Наталія Федорова, Віктор Осипенко та Анатолій Кімнатний. Роботи цих авторів, написані під час пленерів і представлені в експозиції.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...