Кіровоградців запрошують на тренінг для тренерів

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 852

Проект «Програма медіаграмотності для громадян» оголошує конкурс на участь в тренінгу для підготовки тренерів в 14 областях України (перелік міст та графік внизу оголошення). До участі в тренінгах для тренерів запрошуються соціально-активні громадяни, які цікавляться медіаосвітою та медіаграмотністю, а також мають сильну мотивацію ділитись своїми знаннями з іншими.

Що ви отримуєте:

  • Можливість взяти участь в безкоштовному, високоякісному тренінгу для тренерів;
  • Знання та навики з питань свідомого «медіа-споживання», а саме: інформації, ролі медіа, протидії пропаганді, маніпуляціям та мові ворожнечі;
  • Навчальний матеріал, який розроблено Проектом спеціально для навчання громадян;
  • Приналежність до великої команди професійних тренерів з медіаграмотності.

Умови участі:

  •  учасник зобов’язується взяти участь в 2-х денному тренінгу (без пропусків);
  •  учасники з іншим міст можуть отримати відшкодування транспортних витрат, за умови надання оригіналів та копій квитків, а також будуть забезпечені проживанням на час проведення тренінгу (1 ніч). Відповідно, такі учасники можуть взяти участь тільки в тому тренінгу, який проводиться в їхній області;
  • після участі в тренінгу для тренерів, учасники зобов’язуються поділитись отриманими знаннями та навичками через проведення тренінгів принаймні для 30 осіб. Ці тренінги повинні відбутись в період з жовтня 2015 до лютого 2016 року.

Як стати учасником тренінгу:

Для участі в конкурсному відборі заповніть онлайн заявку не пізніше 25 жовтня, до 23:00.
Щоб перейти до електронної анкети натисніть тут або введіть цей Url: http://goo.gl/forms/kyCrNsGKuc

В зв’язку із великою кількістю заявок тільки відібрані учасники будуть поінформовані. Таке повідомлення можна очікувати протягом 5 днів з моменту завершення реєстрації.

Якщо у вас виникли проблеми із доступом до онлайн-форми – звертайтесь до Юлії Гузи (АУП): тел: 38 (063) 14-20-961; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Довідка: Проект «Програма медіаграмотності для громадян» виконується за підтримки Міністерства закордонних справ та міжнародної торгівлі Канади (DFATD Canada), у партнерстві трьох організацій: Академія української преси, IREX та StopFake. Метою проекту є посилення стійкості громадян перед дестабілізуючою силою впливу неправдивої інформації.

В рамках проекту передбачено розробку навчальної програми по медіаграмотності, підготовку тренерів, які будуть проводити тренінги для громадян, а також інформаційну кампанію для підвищення обізнаності громадян в питаннях протидії пропаганді та маніпуляціям.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...