У Кіровограді презентують видання про храми Єлисаветграда

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1082

12 жовтня о 14.00 у відділі краєзнавства в рамках Краєзнавчих студій відбудеться презентація проекту «Єлисаветград. Історія православних храмів».

 Даний проект - це серія нарисів, пов'язаних з історією православних церков Єлисаветграда. Модель історичних нарисів виконана на основі послідовного розміщення архівних матеріалів та історичних документів різних авторів.

Перший нарис - “Єлисаветградська Грецька церква в старовинних фотографіях”. Видання вирізняється насиченістю унікальних фотографій, зроблених в різні періоди існування Грецької церкви. Документи з історії заснування Єлисаветградської Грецької церкви, надані Пивоваром А.В., опубліковані вперше. У виданні використані матеріали з фондів КОКМ, ДАКО, ОУНБ ім.Д.І.Чижевського, приватних архівів Ю.Тютюшкіна, О.Мануйлова, О.Жинжирова.

Видання цікаве людям будь-якого віку. Автор проекту - фотореставратор Василь Боднарчук. Запрошуємо краєзнавців, співробітників архівів, музеїв, студентів та всіх бажаючих на засідання жовтневих краєзнавчих студій.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...