Кіровоградська обласна бібліотека для дітей запрошує з 12 по 18 жовтня

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1295

Анонс масових заходів обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка з 12 по 18 жовтня 2015 року

12 жовтня о 14 годині у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться історичний екскурс «Козацьке життя, характерники», присвячений Дню Захисника України.
13 жовтня о 14.30 запрошуємо до відділу підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам відвідати героїко-патріотичний захід «Ми – нащадки козаків». На нашому святі ви познайомитесь з різними козацькими традиціями та звичаями, а також зможете взяти участь в цікавих конкурсах, вікторинах та іграх. а юнаки зможуть показати свою силу, спритність та кмітливість під час різноманітних спортивних та інтелектуальних змагань.
13 жовтня о 14 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів До дня козацтва відбудеться літературно – ігровий фолькмайдан «Козацька слава оживе».
15 жовтня о 14 годині у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться перегляд віртуального уроку «Що робити в екстремальній ситуації» з циклу заходів клубу «Безпека для малюків».
15 жовтня о 14 годині у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття з циклу «Комп’ютер та Інтернет з нуля» на тему: «Як правильно працювати мищкою».
16 жовтня протягом дня користувачів відділу дитячого та сімейного читання запрошуємо познайомитись з літературою, представленою на книжковій викладці «Жовта казка осені».
В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi.
У відділі дитячого та сімейного читання працює «Бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні. Діти та їхні батьки дуже гарно проводять свій вільний час: грають в розвиваючі ігри, читають книги та журнали.
Працівники бібліотеки запрошують всіх бажаючих відвідати відділ кожної неділі з 10 до 15 години. Гарний настрій, живе спілкування, порозуміння та єднання вашої родини гарантовано.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...