Кіровоградські автостопери розкажуть про свою подорож до Грузії

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1240

Фрілансер з Кіровограда Сергій Філліппов повернувся разом зі своєю супутницею Наталією Севастьяновою з Грузії, кули вони подорожували автостопом. Тепер мандрівники готові розповісти про враження. 

 

"Ми повернулися з Грузії й готові розповісти про нашу подорож автостопом, сповнену пригод і яскравих вражень. Цими днями відзначається міжнародний день білої тростини, коли прийнято говорити про проблеми людей з вадами зору. Але наша розмова буде не про проблеми, а про те, що ми встигли побачити, добираючись до Грузії й гостюючи там.

15 вересня ми з незрячою дівчиною Наталєю Севастьяновою вирушили автостопом із Кіровограда, за тиждень досягли нашої мети й провели у Грузії 12 днів, оглядаючи найцікавіші місця цієї країни.
Ми хочемо розповісти друзям і всім, хто любить подорожувати про наш досвід, про незвичайні пригоди і про чарівну Грузію", - пише Сергій в анонсі зустрічі уФейсбуці.

Зустріч із автостоперами відбудеться у у п’ятницю, 16 жовтня о 16:00 у відділі мистецтв бібліотеки ім. Чижевського (1-й поверх).

Нагадаємо, цього року Сергій Філіппов також автостопом мандрував до Соловецьких островів

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...