У Кіровоград з презентацією нової книги приїде Макс Кідрук

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1302

21 жовтня о 17.00 в Обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Д.Чижевського у Кіровограді відбудеться презентація нової книги Макса Кідрука!
Нова книга автора "Бот: Ґуаякільський парадокс" - продовження першого українського технотрилера "Бот".

Квитки можна придбати:
1) В галереї "Єлисаветград" (Вул. Пашутінська, 36)
2) За телефоном 050-063-04-83

Про книгу:

Після подій, описаних у першій книзі, Тимур Коршак більше не може програмувати і намагається забути події, що трапилися з ним п'ять років тому. Він і не здогадується, що в еквадорському місті Ґуаякіль розповсюджується епідемія, яка спричиняє напади жорстокості. І все це дуже схоже на те, з чим йому довелося зіткнутися в Атакамі. Величезна кількість людей потрапляє до психіатричної клініки, де вони малюють одинакові фрактали та безупинно повторюють ім'я Тимур.
На пошуки психоістоти до Еквадору відправляються колишній програміст Тимур Коршак, найманець Хедхантер та психіатр Лаура Дюпре.

Про автора:
Макс Кідрук - відомий український письменник, мандрівник. Співучасник акції «На Зеландію!» разом із Сергієм Притулою, автор ролика «Азаров, ай-яй-яй!», автор першого українського технотрилера «Бот». За освітою інженер-енергетик. Загалом побував більше ніж у 30 країнах , серед яких Мексика, Еквадор, Перу, Китай, Чилі, Бразилія, Ангола, Намібія, Нова Зеландія та інші.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...