У Кіровограді відкриється виставка картин із вовни та насіння (ФОТО)

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 2696

27 жовтня 2015 року о 14.00 у відділі документів із економічних, технічних та природничих наук обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського відбудеться відкриття персональної виставки Надії Колодій “Кольорові фантазії” .

 

Авторка виставки, жителька села Созонівка Кіровоградської області, людина дуже творча: буквально з нічого може зробити щось. Талановита самоучка - завжди в процесі творчості. Вишивка хрестиком, гладдю, стрічкою, бісером, малюнки аквареллю, виготовлення квітів з паперу, створення ікебани, сувенірів з пластикових пляшок, картин із природних матеріалів - все їй під силу! Ім’я Надії Колодій вже відоме кіровоградцям завдяки виставці “Квітковиий арт-фіш”, яка експонувалася у відділі. Майстриня, що називається – не стоїть на місці! Пані Надія продовжила і розширила освоєння нових технік декоративно-ужиткового мистецтва. Це вже буде її друга виставка, виконана в техніці вовняного живопису. Вовна – дуже близький для українців матеріал, тому й не дивно, що з нього можна зробити практично все. З натуральною вовною дуже приємно працювати, вона тепла, жива, м'яка, різнобарвна, сприяє підвищенню настрою. Така вовна пронизана любов'ю й позитивом. Не дивно, що вона посіла помітне місце серед матеріалів для хобі нашої майстрині.

На виставці представлені яскраві й різноманітні картини, кожна з цілком виразним сюжетом, переважно - це пейзажі і анімалістика. Хочеться із задоволенням вдивлятися в деталі кожної із запропонованих робіт, які несуть в собі позитив.

А ще пані Надія вважає, що природа - чудова майстерня. Робота з природним матеріалом дуже цікава і захоплююча. Немає межі фантазії і творчості. Кожен раз хочеться придумати щось нове, цікаве і незвичайне. Тож, друга частина виставки представлена роботами, де використано природні матеріали. Переважно - це кавунове, динне насіння, абрикосові кісточки та злакові культури.

Експозиція діятиме протягом місяця у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського за адресою: м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 24.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...