Обласна бібліотека для дітей запрошує з 26 по 31 жовтня

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1109

Анонс масових заходів Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка з 26 по 31 жовтня 2015 року.

26 жовтня о 14 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться засідання творчої майстерні «Талановиті пальчики», в рамках якої пройде майстер-клас «Символи України».
26 жовтня о 14 годині у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття для користувачів з циклу «Комп’ютер та Інтернет з нуля» на тему: «Робота з флешками та іншими носіями інформації».
27 жовтня о 14.30 запрошуємо до відділу підліткового читання та інформаційно- консультативних послуг користувачам відвідати годину пам’яті «Ціна Перемоги». Для старшокласників буде представлена мультимедійна презентація та перегляд документальних відеохронік і уривків з художніх фільмів на дану тематику, учасники заходу також матимуть можливість познайомитись з літературою, представленою на книжковій виставці «Нам не забути вас…».
28 жовтня о 14 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться перегляд електронної презентації «Форд історія автомобіля» із циклу заходів «Світ дивовижних відкриттів».
29 жовтня о 15 годині запрошуємо всіх, кому вже виповнилось 10 років завітати на пізнавально-розважальний захід «Сутінки в бібліотеці». Учасники заходу зможуть взяти участь у різноманітних, конкурсах, вікторинах, дискотеці, познайомитись з традиціями відзначення Хелоуїна, переглянувши літературу, представлену на книжковій виставці «Мнстро-класні книжки» та отримати приз за найкращий костюм.
В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi.
У відділі дитячого та сімейного читання працює «Бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні. Діти та їхні батьки дуже гарно проводять свій вільний час: грають в розвиваючі ігри, читають книги та журнали.
Працівники бібліотеки запрошують всіх бажаючих відвідати відділ кожної неділі з 10 до 15 години. Гарний настрій, живе спілкування, порозуміння та єднання вашої родини гарантовано.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...