Сьогодні вшанують пам'ять режисера Івана Казнадія (ФОТО)

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1149

26 жовтня 2015 року о 13.00 в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва відбудеться мистецький вечір «Іван Казнадій: талант режисера, серце патріота» присвячений українському режисеру, заслуженому діячу мистецтв Івану Васильовичу Казнадію.
Завдяки своєму таланту театрального режисера та серцю патріота, Іван Казнадій зробив великий внесок у розвиток й збереження української театральної культури, підіймаючи тим самим, попри усі незгоди, українську національну гордість та свідомість.
Першими кроками режисерської кар'єри Івана Казнадія були постановки в Кіровоградському театрі ім. М. Кропивницького вистав «Люська» та «Ой не ходи Грицю, та й на вечорниці» в 1955 році. У 1962 році режисер за запрошенням від’їздить до міста Дніпропетровська, але, вже у 1968 році він повернувся до Кіровоградського театру ім М. Кропивницького, де колись робив свої перші режисерські кроки.
Іван Казнадій, як громадський діяч, одним з перших виступив перед керівництвом міста Кіровограда з ініціативою щодо реставрації приміщення театру й повернення йому його історичного вигляду.
Митець помер 26 травня 2006 року і похований на Далекосхідному цвинтарі у м. Кіровограді.
До уваги глядачів буде представлена фото-виставка присвячена життю та творчим надбанням Івана Казнадія та аудіозаписи голосу геніального режисера з фондів Кіровоградського міського літературно-меморіального музею І. К. Карпенка-Карого. Також спогадами про видатного українського режисера поділяться актори Кіровоградського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Л.Кропивницького - Лідія Кравцова, Валентина Литвиненко, Галина Романюк, Вікторія Майстренко, Олексій Дорошев та Володимир Шурапов.
Вхід вільний.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...