Повідомлення
  • Lack of access rights - File '/images/files/lubka.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/files/lubka.jpg'

Андрій Любка привезе у Кіровоград "Карбід"

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1143


6 листопада до Кіровограда завітає Андрій Любка в рамках всеукраїнського туру на підтримку нового роману «Карбід». Він відбудеться у рамках проекту «Мережа», ініціатором якого є команда Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ.
Розклад подій у м. Кіровоград:
15:00 - прес-конференція у Тайм-клубі «Берлога» ((вул. Велика Перспективна, 62);
17:30- літературно-дискусійний вечір у Тайм-клубі «Берлога» ((вул. Велика Перспективна, 62).

Запрошуємо всіх охочих.
Вхід: 30 грн (на презентаційно-дискусійний вечір)

Як зазначає куратор «Мережі» Юлія ПЕЛЕПЧУК, «у межах проекту ми прагнемо об’єднати громадські організації та менеджерів культури з півночі, півдня, центру, заходу та сходу України для створення літературно-дискусійних платформ. Одним із перших кроків на шляху до реалізації цієї мети були презентації книги Сергія Жадана «Життя Марії» у 33 містах України, а на черзі – Андрій Любка та його «Карбід».
Тур пройде у два етапи. Протягом листопада письменник відвідає північ, південь, центр та схід України (в тому числі побуває у 5 прифронтових містах). У грудні Андрій Любка завітає на захід України (детальна інформація про це – пізніше). Загалом тур охопить близько 30 міст, в кожному з яких відбудеться два заходи: прес-конференція та літературно-дискусійний вечір.
За словами Андрія ЛЮБКИ, під час туру «можна відвідати міста, в яких ніколи не бував, переконатися, наприклад, чи існує насправді Херсон. Якщо ж говорити зовсім серйозно, – додає автор, – то чи не найважливішими будуть презентації у прифронтових містах. Ворог хоче вибити всіх із колії, перетворити життя українців на пекло, і культура - це скромний спосіб цьому ворогу протистояти. Жити звичним, нормальним життям, в якому люди ходять на роботу й у навчальні заклади, молоді мами прогулюються бульварами з дитячими візочками, а в місті час від часу відбуваються концерти чи літературні вечори. Собі на радість і ворогам на зло».

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...