Молодіжні організації та переселенців запрошують на фестиваль у Кіровограді

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1189

ГО «Молодіжне громадське об’єднання «Центр» спільно з Кіровоградським обласний центром дитячої та юнацької творчості запрошують активну молодь, лідерів молодіжних організацій, родини внутрішньо переміщених осіб до участі в проекті «Міжкультурний діалог як основа взаєморозуміння».

 Захід відбудеться за підтримки департаменту освіти і науки, управління молоді та спорту, комунікацій зв’язків з громадськістю Кіровоградської облдержадміністрації, ГО «Флора», обласного художнього музею, Корпусу Миру США в Україні

26 листопада 2015 року з 10.00 відбудеться відкриття фестивалю, відбудуться майстер-класи, цікаві ігри та станції, творчі виступи.

В рамках фестивалю у Кіровоградському обласному ЦДЮТ будуть проведені цікаві та корисні заходи спрямовані на адаптацію переселенців в місті, налагодження дружніх стосунків з кіровоградцями та організацію цікавого дозвілля, налагодження діалогу та взаєморозуміння.

Участь у заходах та матеріали для майстер-класів надаються учасникам безкоштовно. Попередній запис на заходи обов’язковий!

Для запису та за довідками звертайтеся: на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
або за телефоном: 0501725751 - Олена Арутюнян

Проект реалізується в рамках проекту «От разрушения к созиданию. Пути примирения в украинском обществе. Урегулирование конфликтных ситуаций в молодежном обществе. Язык «без насилия», який реаоізовує громадська організація «Молодіжне громадське об’єднання «Центр»

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...