Анонс Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка з 9 по 15 листопада

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1240


Анонс масових заходів обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка з 9 по 15 листопада 2015 року

До Дня української писемності та мови:

9 листопада о 14:00 у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам відбудеться гра-вікторина «Народ скаже, як зав’яже», де кожен користувач зможе проявити свою кмітливість та ерудицію, переглянути мультимедійну лінгвістичну презентацію «Мову чудову дав нам народ» та познайомитись з книжковою виставкою «Мова – дзеркало народу».
9 листопада о 14 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться літературно-музична композиція: «Одна вона у нас така – Уся співуча і дзвінка, Уся плакуча і гримуча Хоч без лаврового вінка».
9,10 та 11 листопада о 13 годині 30 хвилин у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться віртуальний бібліотечний урок «Від рукопису до книги», присвячений Всеукраїнському Дню працівників культури та майстрів народного мистецтва.
10 листопада о 14 годині бібліотечний клуб любителів мистецтва оригамі «Робимо світ об’ємним» запрошує наймолодших користувачів завітати до відділу дитячого та сімейного читання на креатив-майстерку «Кажанчик».
12 листопада о 15:00 підлітковий клуб «Уроки Мері Поппінс» запрошує юних панянок на бібліовечірку «Англійські чайні традиції», де ви дізнаєтесь про чайний етикет в Англії, отримаєте багато корисних порад та приємно проведете своє дозвілля.
13 листопада о 14.30 у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття з циклу «Компютер та Інтернет з нуля» на тему: «Внутрішня будова комп’ютера».
В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi.
У відділі дитячого та сімейного читання працює «Бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні. Діти та їхні батьки дуже гарно проводять свій вільний час: грають в розвиваючі ігри, читають книги та журнали.
Працівники бібліотеки запрошують всіх бажаючих відвідати відділ кожної неділі з 10 до 15 години. Гарний настрій, живе спілкування, порозуміння та єднання вашої родини гарантовано.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...