У Кіровоград приїде мандрівний фестиваль документального кіно

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1701


У четвер,19 листопада о 15.00 , в Кіровограді ,в приміщенні кінозалу ОУНБ ім.. Д.І. Чижевського відбудеться презентація програми XII-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.
Партнери фестивалю і організатори показів у Кіровограді ГО «Територія успіху» І ГО «Флора».
Фільмом-відкриття обрано фільм Катерини Горностай «Скрізь майдан»(2015. Країна-Україна. Тривалість-36 хв.)«Хочу не забути цей рік, хочу пам’ятати людей, що були поряд. Рік Майдану, рік під знаком війни і миру».
У програмі Мандрівного фестивалю, що триватиме в Кіровограді з 19 листопада до 10 грудня, окрім конкурсних стрічок, будуть представлені фільми-лауреати світових кінофестивалів.
Кожен показ супроводжуватимуть тематичні дискусії та обговорення з правозахисниками, діячами культури і митцями для того, щоб перегляд фільму спонукав аналізувати порушену в ньому проблему та шукати оптимальні шляхи її вирішення на локальному й державному рівнях.

Ознайомитись з програмою цьогорічного Docudays UA у Кіровограді, а також слідкувати за новинами мандрівного кінофестивалю можна на сайті ГО «Флора» і ГО «Територія успіху» , а також на офіційному веб-сайті Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв