У Кіровограді презентують Мережу Вільних Місцевих Політиків

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1002

26 листопада о 15.00 у  Кіровограді в ІАЦ ПЕРЕВЕСЛО (вул. Острівська2, корп.2,к.8(р-н пл.Б.Хмельницького) відбудеться презентація проекту «Мережа Вільних Місцевих Політиків».

 Організатори запрошують політиків, громадських активістів та журналістів до участі у презентації.

Мережа Вільних Місцевих Політиків — спільний проект ГО Центр Громадянських Ініціатив та представництва Фонду Фрідріха Наумана в Україні (діє з 2014 року), створений щоб посилити вплив на формування української регіональної та місцевої політики з боку активних громадських активістів та депутатів місцевих рад, сприяти їх професійному зростанню, пропонувати дієві розв’язки місцевих проблем.

На Форумах Мережі — основних заходах проекту можна розширити свої професійні контакти, критично оцінити власну діяльність та знайти нових колег, з якими пліч-о-пліч можна змінювати країну на краще.
Заходи проводять кращі українські та закордонні фахівці з питань місцевого та регіонального розвитку, управління проектною діяльністю, роботі з громадами та застосування соціальних технологій, багатьох галузевих тем, депутати Парламенту і місцевих рад поточного й попередніх скликань.

Проект презентуватимуть:

Віталій Загайний (Голова Центру Громадянських Ініціатив з 2013 року, технолог, модератор, тренер та організатор ділових публічних подій, експерт з питань самоврядування та самоорганізації).
Максим Колєсніков (Експерт з питань партійного будівництва, децентралізації та місцевого самоврядування. Тренер та організатор навчальних заходів. Керівник та учасник парламентських та місцевих виборчих кампаній).

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...