У грудні стартує "Поштова школа філософії"

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1230

"Культурний проект" пропонує мешканцям Кірововоградщини приєднатись до фіртуальної школи філософії і пройти он-лайн 10 уроків безкоштовно.

Курс розпочинається 7 грудня і зареєструватись на нього можна тут.

ЩО ВАМ НАДСИЛАЄ ПОШТОВА ШКОЛА?

Проблеми філософії, філософія проблем
Іноді здається, що філософія – це лише лекції в університеті та бородатий бюст Сократа. Проте філософія ближче, ніж можна подумати. Вона нишком впливає на наш світогляд, дає прості відповіді на абсурдні питання (і навпаки) та знаходить шпарини у повсякденній мові. Аристотель писав, що «філософія починається зі здивування». Пошукайте здивування у реальності з Поштовою школою.

Філософія повсякденності
Філософія настільки всюдисуща, що предметом її осмислення може стати будь-що. Ви не сховаєтесь від неї. Технічні новинки, соціальні мережі та ЗМІ – все це статне предметом філософського осмислення в листах Поштової школи. Поштова школа розповідає про філософію, яка йде в ногу з часом і міняє ваш погляд на знайомі речі.

Як філософія може змінити ваше життя
Споконвіку філософія прищеплювала моральність, виховувала мужність, вчила пізнавати світ. Поштова школа розповідає про філософію не тільки як теорію, але і практику. Не питайте, що ви можете зробити для філософії – спитайте, що філософія може зробити для вас.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...