У Кіровограді проведуть тренінг для батьків дітей-переселенців

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1183

6 грудня 2015 року у приміщенні обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г. Шевченка відбудеться тренінг для батьків-переселенців. Тренінг відбудеться в рамках проекту «У дбайливій оселі – діти веселі!», який реалізують ініціативна група переселенців, громадська організація «Спільна дія», управління освіти Кіровоградської міської ради та обласна бібліотека для дітей імені Т. Г. Шевченка.Проект профінансованоStabilizationSupportServices та КримSOS за підтримки Фонду стабілізації конфлікту та безпеки Британського уряду.

 Тренінг проведуть практикуючий психолог Оксана Шершень та ініціатор проекту Олена Ткаченко, яка з родиною переїхала з Донецька. Під час тренінгу батьки-переселенці отримають поради, як допомогти дітям швидше адаптуватися на новому місці. Окрім того, учасники тренінгу зможуть ознайомитися з лікувальним мистецтвом –арттерапією, дізнатися про його можливості та зможуть на практиці його апробувати.

Батьки, у яких немає можливості залишити дітей вдома, можуть прийти разом з ними. Для дітей бібліотека ім.Шевченка організує цікавий захід.

Телефон для довідок: 067-520-7009.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...