Анонси заходів Кіровоградської обласніої бібліотеки для юнацтва з 17 по 20 грудня

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1015

У Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва відбудеться ряд заходів, на які працівники бібліотеки запрошують всіх бажаючих кіровоградців та гостей міста.

17 грудня о 16.00 відділ абонементу запрошує на чергове засідання літературного клубу Ліра «Зустріч із чарівним». Захід пройде у формі літературної вечірки з передноворічними настроями. Традиційною стане й творча майстерня де молоді письменники матимуть нагоду поділитися власними літературними здобутками. Чекаємо на усіх бажаючих послухати і поділитися святковою поезією.

Цього дня відділ абонементу запрошує переглянути виставку-інсталяцію «Зимовий книгопад».
Наближається пора найказковіших свят, тож аби мати цікаву книгу для довгих зимових вечорів чи знайти нові ідеї для святкування пропонуємо завітати до бібліотеки. Книжкова виставка порадує гарними книжками та вразить своїм казковим оформленням.

18 грудня о 13.45 відділ мистецтв запрошує на етнографічну подорож «Обереги – символи духовності».
Від прадавніх часів до сьогодення люди вірили у магічну силу заговорів та оберегів. Спочатку Берегиня та Рожаниця, а потім, із прийняттям християнства, Богородиця оберігали людей від злого ока та недолі. Образи Берегині дійшли до нас у речах повсякденного вжитку, одязі, прикрасах на фронтах будівель тощо. Перевірити свої знання, а також відкрити для себе невідомі сторінки з духовного життя українців давніх та теперішніх можна буде на нашому заході.

20 грудня з 12.00 до 15.00 відбудеться чергове засідання студії творчого настрою «Фарт».
Учасникам буде запропонований цікавий майстер-клас на новорічну тематику, на якому вони з користю проведуть час та просто цікаво поспілкуються у колі однодумців.

Також бібліотекарі запрошують усіх небайдужих кіровоградців, долучатися до Всеукраїнської програми збору та утилізації пластикових пляшок та кришок для подальшої переробки та виготовлення протезів та їх частин для воїнів АТО. Акція відбувається за ініціативи благодійного фонду «ОВЕС». Пункт збору кришок з пластикових пляшок знаходиться на першому поверсі бібліотеки.

Триває всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна». Запрошуємо усіх кіровоградців долучатися до благодійної акції та передавати книги для військовослужбовців, що знаходяться у зоні АТО.

Час та дата проведення заходів може змінюватися, тож за докладною інформацією звертайтеся за тел.: (095) 47-12-767 (Букач Тетяна Станіславівна – завідувач сектору соціокультурної діяльності) та (066) 94-75-475 (Зайцева Наталя – головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності).

Адреса бібліотеки: вул. Декабристів 6\15

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...