Анонс Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей з 15 по 20 грудня

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 806

15 грудня о 14.00 годині у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття з циклу «Комп’ютер та Інтернет з нуля» на тему: «Робота в безкоштовній програмі для редагування зображень Paint».
До Дня Святого Миколая:
Протягом тижня з 14 по 18 грудня у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів проходитиме народознавча експедиція «Із неба в український край іде зимовий Миколай».
У відділі дитячого та сімейного читання:
10-18 грудня о 14 годині відбудеться голосне читання книг про Святого Миколая «Хочу, хочу подарунків…»;
20 грудня о 10 годині спільно з Кіровоградською федерацією з настільного хокею буде проводитися пізнавально-розважальний ігровий турнір «Магія спорту».
Новорічні свята:
Чи відомо Вам як відзначали Новий рік на Україні в давні часи? Якщо ні, тоді 16 грудня о 14 годині завітайте до відділу дитячого та сімейного читання на медіа-подорож «Новоріччя в Україні». Ви дізнаєтеся про родзинки святкування та навчитеся щедрувати та колядувати.
17 грудня о 14 годині у відділі дитячого та сімейного читання на Вас чекає віртуальна мандрівка на сайти Діда Мороза та Санта Клауса;
17 грудня о 14 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться засідання творчої майстерні «Талановиті пальчики»: майстер-клас «Новорічні сувеніри».
17 грудня о 14:30 запрошуємо всіх охочих у відділ підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам відвідати святковий вернісаж «Подорож у новорічному часі».
18 грудня о 10 годині 30 хвилин у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться інтерактивне голосне читання казки Р. Кіплінга «Слоненя» з циклу заходів міні-проекту для дошкільнят «В гостях у казки».
В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi.
У відділі дитячого та сімейного читання працює «Бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні. Діти та їхні батьки дуже гарно проводять свій вільний час: грають в розвиваючі ігри, читають книги та журнали.
Працівники бібліотеки запрошують всіх бажаючих відвідати відділ кожної неділі з 10 до 15 години. Гарний настрій, живе спілкування, порозуміння та єднання вашої родини гарантовано.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...