Анонси заходів Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва з 21 по 28 грудня

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 552

У Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва відбудеться ряд заходів, на які працівники бібліотеки запрошують кіровоградців та гостей міста.

З 21 грудня у відділі популяризації книги буде оформлена книжкова виставка «Літературна Кіровоградщина». На виставці будуть представлені книжки авторів, якими пишається наш край. Найвідоміші серед них Володимир Винниченко, Юрій Олеша, Арсеній Тарковський та багато інших. Також на виставці буде представлена творчість сучасних письменників Кіровоградщини.

З 22 грудня відділ абонементу запрошує продовжити знайомство з європейською літературою. На книжковій виставці – «Знайомтесь ‒ література Європи: Португалія та Іспанія» будуть представлені Епоха Відродження, модернізм, проза і поезія – найкращі представники і найцікавіші видання. Відвідувачі виставки матимуть нагоду почитати твори мовою оригіналу.

27 грудня з 12.00 до 15.00 відбудеться передноворічне засідання студії творчого настрою Фарт. Учасникам буде запропонований цікавий майстер-клас на новорічну тематику.

Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва запрошує всіх небайдужих кіровоградців долучатися до Всеукраїнської програми збору та утилізації пластикових пляшок та кришок для подальшої переробки та виготовлення протезів та їх частин для воїнів АТО. Акція відбувається за ініціативи благодійного фонду «ОВЕС». Пункт збору кришок з пластикових пляшок знаходиться на першому поверсі бібліотеки.

Триває акція всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна». Запрошуємо усіх кіровоградців долучатися до благодійної акції та передавати книги для військовослужбовців, що знаходяться в зоні АТО.

З докладною інформацією звертайтеся за тел.: (095) 47-12-767 (Букач Тетяна Станіславівна).

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...