Анонс заходів бібліотеки ім. Д. Чижевського з 28 грудня по 3 січня

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1031

Анонс масових заходів Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. Чижевського з 28 грудня по 3 січня 2016 року.

 

29 грудня о 15.00 у відділі краєзнавства відбудеться презентація “Історичного календаря Кіровоградщини на 2016 рік. Люди. Події. Факти” (Автор-упорядник Володимир Босько). 11-й випуск альманаху містить відомості про ювілеї визначних особистостей як минулих часів, так і сьогодення, пов'язаних з Кіровоградщиною.

Бібліотекарі відділу абонемента запрошують всіх бажаючих ознайомитися з книжковою виставкою «Хай Новий рік з добром прийде…». На виставці представлена література, яка допоможе господиням приготувати святкові страви, прикрасити оселю, власноруч створити подарунки та листівки, а також підготуватися з малечею до зустрічі з Дідом Морозом.

У відділі документів з економічних, технічних та природничих наук, а саме в Орхуському центрі екологічної інформації, працює виставка робіт декоративно-ужиткового мистецтва “Альтернативна ялинка та новорічно-різдвяна композиція”. Також у відділі працює книжкова виставка-інсталяція “Святкове бібліоменю”. Виставка діятиме до 19 січня 2016 року.

Відділ мистецтв запрошує на перегляд виставки картин "Мудрість наївних очей". На виставці предствлені творчі роботи майстрів народної картини та вільних копій декоративного живопису студентів мистецького факультету КДПУ ім. В.Винниченка.

3 січня о 15.00 відбудеться кіносеанс. Фільм, який буде продемонстрований у передостанній день року – «Літаком, потягом, автомобілем» (1987, США, реж.-Джон Хьюз). Це пригодницький комедійний фільм про те, як співробітник рекламного агентства бажає дістатися до свого будинку до Дня подяки і скуштувати фірмової індички за святковим столом. Але авіарейс із Нью-Йорка в Чикаго відміняють через погану погоду і Пейджу доводиться добиратися до будинку на перекладних разом з дурнем-попутником - балакучим комівояжером Делом.

Вхід вільний.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...