Студентів з Кіровоградщини запрошують на навчальні візити до Польщі

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1101

Фонд „Боруссiя”, Колегія Східної Європи ім. Яна Новака-Єзьоранського у Вроцлаві, Польсько-Американський Фонд Свободи запрошують активних студентів з Білорусі, Молдови, України та Російської Федерації (Калінінградська область, Ленінградська область та місто Санкт-Петербург Новгородска область) на кiльканадцятиденнi навчальні візити в Польщі.

ЩО ТАКЕ STP?

Це не туристична поїздка, не перерва в освіті – це 12 днів інтенсивної праці, але зовсім іншої, ніж у студентському повсякденні. Програма візиту досить насичена і має допомогти учасникам придбати новий досвід, знання та навички. Небагато часу лишається на відпочинок.

Реалізація проекту передбачає працю у міжнародній групі, а також спільне дозвілля, пізнавання нових місць та цікавих людей. Це також час на отримання нового досвіду та можливість ділитися з іншими вже здобутим. А ще можливість будувати спільні плани та мріяти про майбутнє.

Чекаємо на відкритих, готових до співпраці молодих людей, що шукають нових приятелів та пригоди! Запрошуємо активних, змотивованих та цікавих оточуючого світу студентів до участі у Study Tours to Poland!

Під час насиченої програми перебування у Польщі, яка триватиме кільканадцять днів і буде здійснена польськими неурядовими організацiями, учасники матимуть можливість познайомитися з університетським середовищeм, рoботою мicцевого самоуправління, ЗМI та неурядовими організаціями. А також зустрітися з лідерами громадського життя Польщі, взяти участь у лекціях, тренінгах, семінарах та культурних заходах.

ХТО МОЖЕ СТАТИ УЧАСНИКОМ STP
У Програмі Study Tours to Poland можуть взяти участь успішні студенти вищих навчальних закладів, що беруть активну участь у громадському житті та відповідають наступним формальним вимогам:
I. Мають вік 18 - 21 років (народжені 1 липня 1994 - 31 грудня 1997 року)
II. Є громадянами Білорусі, Молдови, України та Російської Федерації
III. Навчаються у Білорусі, Молдові, Україні та Російській Федерації (у Калінінградській, Новгородській, Ленінградській областях та місті Санкт-Петербург)
IV. Мають дійсний закордонний паспорт (термін дії паспорту повинен бути щонайменше до 30 вересня 2016)
V. Ще не брали участі у Програмі Study Tours to Poland


Що забезпечується у рамках програми Study Tours to Poland?
• проживання та харчування у Польщі
• часткова компенсація витрат на проїзд
• програмні витрати

Процедура подання заявки на участь у Програмі БЕЗКОШТОВНА!
Заявки від кандидатів приймаються до 10 січня 2016.

Заявка на участь у Програмі заповнюється онлайн

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...