Анонс заходів Кіровоградської бібліотеки для юнацтва з 11 по 18 січня

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 748

Анонс заходів Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва з 11 по 18 січня.

11 січня у відділі популяризації книги з нагоди Дня Соборності України (що відмічається 22 січня) буде оформлена книжкова виставка «День Соборності: урок єднання для поколінь (до Дня Соборності України)». На виставці будуть представлені підручники історії, художні твори та спогади безпосередніх учасників тих історичних подій.

11 січня о 14.20 відділ абонементу запрошує на літературно-музичну годину «Народні месники Кіровоградщини». Пізнавальний захід буде проведений у рамках урочистостей з приводу 72-ї річниці визволення міста від німецьких окупантів. Відвідувачі зможуть більше дізнатись про партизанський рух на території краю, учасників партизанських загонів, особливості боротьби в підпіллі та про життя Кіровограда після визволення.

11 січня у відділі абонементу працюватиме книжкова виставка «England known and unknown» (Англія відома й невідома). Увазі знавців англійської мови та просто читачам будуть запропоновані твори англійських письменників, книги з описами особливостей англійських традицій, визначні місця Англії, а також історія та особливості україно-британських відносин.

15 січня о 13.45 у відділі мистецтв відбудеться віртуальна подорож «Найцікавіші музеї Європи». Протягом заходу мандрівники відвідають місця, в які щороку приїздять тисячі туристів, познайомляться з культурними надбаннями європейців та дізнаються багато нового та цікавого.

15 січня о 14.30 відділ сприяння технічній творчості молоді проводить розважально-пізнавальну програму «Ой прийдуть до тебе три празники в гості». Вважається, що перший посівальник на Новий Рік звичайно буває і першим «полазником» — приносить до хати щастя. За народнім віруванням дівчати щастя не приносять — тільки хлопці, а тому й посівати дівчатам не годиться. На Слобожанщині першого посівальника господиня просить сісти на порозі — «щоб кури сідали та курчат висиджували». Про ці та інші подібні прикмети та традиції зможуть дізнатися відвідувачі бібліотеки. А також подивитися театралізоване дійство від учнів музичної школи №1 ім.Г.Нейгауза.

18 січня у бібліотеці працюватимуть наступні книжкові виставки: відділ популяризації книги до Міжнародного дня пам’яті жертв голокосту презентує виставку «Голокост – біль душі людської», а відділ сприяння технічній творчості молоді запрошує знайти для себе щось цікаве на тематичній виставці «Світ техніки відкриває книга».
17 січня відбудеться засідання студії творчого настрою «фАРТ». З 12.00 до 15.00 всіх бажаючих навчатимуть робити красиві та корисні речі. Перелік того, що з собою необхідно мати, можна дізнатися на сайті бібліотеки lib.kr.ua.

Час та дата проведення заходів може змінюватись.

За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва або за телефоном: (095) 47-12-767.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...