Всеукраїнська мережа «Громадські ініціативи в Україні» оголосила конкурс малих грантів

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1031

Конкурс є частиною проекту «Підтримка громадських ініціатив в Україні», який реалізується за підтримки Національного фонду в підтримку демократії.

 

Мета конкурсу – активізація громад Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Кіровоградської, Київської, Івано-Франківської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей та АР Крим через реалізацію соціальних міні-проектів, які б мали безпосередній вплив на місцеві спільноти, включали участь у проекті місцевих жителів, а також були реалізовані у співпраці з організацією або ініціативною групою з інших регіонів України.

Заявки на участь у конкурсі приймаються від неурядових організацій, що спрямовують свою діяльність на розвиток місцевих громад та відкриті до співпраці з неурядовими організаціями та ініціативними групами з інших областей України.

Учасники конкурсу – громадські організації та благодійні фонди, дитячі та молодіжні громадські організації, а також їхні коаліції, мережі та об’єднання, ініціативні групи громадян у партнерстві з громадськими організаціями.

Термін реалізації проектів – від 3 до 5 місяців.

Розмір гранту – до 25 000 гривень.

Заявки приймаються до 25 січня 2016 року включно. Заявки, що надійдуть після 25-го січня 2016 року розглядатися не будуть.

Початок реалізації проектів варто планувати не раніше 1 березня 2016 року.

Заявка на грант повинна подаватися українською мовою за формою, яка додається, на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  з поміткою «Конкурс малих грантів».

Оголошення результатів конкурсу планується до 20 лютого 2016 року на веб ресурсі Всеукраїнської мережі «Громадські ініціативи України» — ngonetwork.org.ua/ в розділі «Новини мережі».

Детальна інформація за телефоном: (067) 46-48-173 (Неля Лавріненко – координатор мінігрантів Мережі «Громадські ініціативи України»)

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...