Анонс заходів бібліотеки для юнацтва з 21 по 25 січня

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 623

Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва запрошує на заходи, що відбудуться протягом 21- 25 січня 2016 року.

21 січня о 16.00 відбудеться перше цього року засідання літературного клубу для молоді «Ліра». Формат заходу – вечір-відкриття. Тема – «Нові імена в українській літературі». Творча майстерня запрошує зустрітися зі знаними майстрами слова нашого краю, відкрити для себе нових та невідомих, а також спробувати свої сили у римуванні.

Цього року світ святкує 260-ліття Моцарта – одного з світових композиторів та віртуозів-музикантів. До цієї події з 23 січня у відділі мистецтв працюватиме книжкова виставка. На якій будуть представлені численні дослідження особистості Моцарта, а також художні твори, в основу яких покладені біографічні факти музичного генія.

24 січня з 12.00 до 15.00 відбудеться чергове засідання студії творчого настрою «фАРТ», на якому любителі творчості навчаться робити капронову ляльку. Для роботи будуть потрібні синтепон, колготки беж, клаптики тканин, нитки та клаптики декоративних тканин(мереживо, стрічки, фатін тощо). Більш детальний перелік необхідного для роботи та деталі можна дізнатися за телефоном: 22-66-01.

До чергової річниці пам’ятної дати української історії – бою під Крутами – відділ популяризації книги з 25 січня запрошує на книжкову виставку.

Працівники бібліотеки запрошують усіх небайдужих кіровоградців долучатися до Всеукраїнської програми збору та утилізації пластикових пляшок та кришок для подальшої переробки та виготовлення протезів та їх частин для воїнів АТО. Пункт збору кришок з пластикових пляшок знаходиться на першому поверсі бібліотеки.

Триває всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна». Жителі міста можуть долучитися до благодійності та передати книги для військовослужбовців, що знаходяться у зоні АТО.

Час та дата проведення заходів може змінюватись. За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва.

Телефон для довідок: (095) 47-12-767.

Сподобалася стаття?
загрузка...